Polbut Men Collection

Polbut to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia.

Zakład produkcji obuwia Polbut, istnieje na rynku już ponad 20 lat. Przez wszystkie lata istnienia zakładu firma Polbut to nie tylko znana i ceniona marka na polskim rynku ale również świetna jakość końcowego produktu.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę obuwia męskiego produkowanego z najwyższej jakości skór w różnych wariacjach kolorystycznych zgodnie z aktualnymi trendami mody.

Firma rozwija się bardzo dynamicznie, wciąż poszerzając swój rynek zbytu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do współpracy!

Prawo ochronnego dla znaku towarowego

Firma „P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski” z siedzibą w Żarkach informuje, iż od dnia 31.03.2017r. przysługuje jej wyłączne prawo ochronne na znak towarowy przedstawiający czarnego konia na czerwonym tle do oznaczania obuwia.

Prawo ochronnego dla znaku towarowego zostało zarejestrowane w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem prawa wyłącznego nr 283088 na obuwie klasa 25.

Powyższe oznacza, iż firma „P.P.H.U. Polbut Marcin Podlejski” posiada wyłączne prawo do używania przedmiotowego znaku towarowego na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej do czasu określonego w decyzji Urzędu Patentowego tj. do dnia 26 października 2025 roku ( art. 153 ustawy z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej - tekst jednolity Dz.U. z 2003 r., Nr 119, poz. 1117 z późn.zm. ; dalej powoływanej jako p.w.p.), oraz posiada legitymację do żądania ochrony w przypadku bezprawnych naruszeń znaku towarowego (art. 296 p.w.p.).

Top